Poliklinika v Krnově, 
vchod D - vedle lékárny, 4.patro
Náměstí hrdinů 8, 
794 01  Krnov
+420 777 544 938, 
gruzova.ester@gmail.com
IČ 09495851

č.ú.: 275412012/0300

Kudy ke mně?

Poliklinika v Krnově se nachází na ul. Náměstí hrdinů 8. Je v centru města naproti gymnázia a 5 minut chůzí od autobusového nádraží u obch. domu Albert.

Najdete mě ve vchodu D (vedle lékárny na rohu), ve 4. patře.

Kde zaparkovat?

Kolem polikliniky je mnoho parkovacích míst, některá jsou placená ve všední dny od 6:00 - 17:00 a některá ke stání zdarma. V Mapce jsem pro vás zakreslila, která místa můžete využít k neplacenému parkování (zeleně) a růžová šipka značí vchod ke mně.

Využijte výtah

Nezdá se to, ale schodů do 4. patra je hodně. Proto prosím využijte výtah, je to lepší dorazit na masáž nazadýchaná a čilá.

Kudy k výtahu?

Cesta k výtahu je možná skrz budovu - vejdete do vchodu D a hned v přízemí ( 8 schodů nahoru a 6 schodů dolů) projdete na nádvoří polikliniky, dáte se doleva a vejdete do dveří k výtahu.

Nebo pro bezbariérový vstup obejdete budovu podchodem vlevo od dveří vchodu D (vlevo od lékárny - cca 50m) a pak se dáte doprava k výtahu budovy B, D a E.

Cesta k výtahu je na mapce vyznačena žlutými puntíky.

Po příjezdu výtahem do 4. patra půjdete doleva, projdete čekárnou gynekologie a dveřmi se dostanete na chodbu s hlavním schodištěm, kde se nachází vstup ke mně.

 


Ester Grůzová
porodní dula & těhotenské a poporodní masáže   
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!