Je třeba se občas nechat opečovat. 

Přijďte si odpočinout a nabrat sílu, 

ať máte opět z čeho dávat.

K masáži je nutné se objednat telefonicky nebo sms na čísle 777 544 938 

Mou hlavní pracovní náplní je služba porodní duly. Prosím, počítejte s možností, že nebudu moci k domluvené masáži dorazit. Dám Vám rozhodně včas vědět a naplánujeme termín na jiný den. 
Děkuji za pochopení.

Dárkové poukazy na masáže

Chcete-li obdarovat nějakou vaši milou ženu či dívku poukázkou na masáž, ozvěte se mi a domluvíme si předání. Nemáte-li možnost osobně si poukázku vyzvednout, je možné ji i poslat emailem a sami si ji vytisknete.

* relaxační masáž 60 min (600,-), * relaxační masáž celotělová 90 min (900,-), *relaxační masáž v hodnotě, jakou si určíte

* těhotenská masáž 60 min (600,-), * těhotenská masáž celotělová 90 min (900,-), * těhotenská masáž v hodnotě, jakou si určíte

* poporodní masáž Pravka - Romb Mokosh (900,-)

MASÁŽE PRO VŠECHNY ŽENY

Sebepéče je tak moc důležitá. Pečujete o své muže, děti, domácnost, ale nezapomínejte, že pokud nebudete odpočatá a v plné síle, nebudete mít za chvíli z čeho brát. Dovolte si občas myslet jen na sebe.

Milé ženy, máte-li chuť nechat se opečovat, uvolnit zatuhlé svaly, zrelaxovat tělo i mysl, moc ráda vás namasíruji. Nabízím individuálně zaměřenou relaxační masáž s prvky regenerační masáže. Je vhodná pro ženy a dívky jakéhokoliv věku. 


TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

Těhotenská masáž je jemně laděná, ale velmi účinná, pokud vám těhotenství přineslo i nějaké bolesti. Neexistuje mnoho kontraindikací pro tuto masáž, doporučuji počkat na ukončený první trimestr a pak si můžete dopřávat péči v podobě masáží až do porodu.

Nemusíte se masáže v těhotenství bát, probíhá na lehátku na boku s polštáři pod hlavou a je to příjemný relax, při kterém si odpočinete a máte krásnou možnost napojit se na vaše miminko.


ŽENSKÁ BYLINNÁ NAPÁŘKA

S napářkou jsem se seznámila před několika lety díky báječné Monice Valové, která ji znovuobjevila, začala se tomuto tématu věnovat a dělá osvětu jak mezi ženami, tak v porodnicích po celé České republice.

Má nádherně zpracovaný blog a moc doporučuji prolistovat a přečíst si články zde https://www.steamy.cz/blog , a tak je zbytečné se o blahodárných účincích rozepisovat znova.

Prošla jsem školením pro poskytovatelky ženské bylinné napářky a mohu vám nabídnout konzultaci o vhodnosti a možnostech, jak si připravit tuto proceduru v případě řešení nějakého zdravotního problému, napářky v těhotenství nebo pokud si chcete jen dopřávat pravidelnou očistu.


Mohu vám ženskou bylinnou napářku připravit i u mě v masérničce, nebo u vás doma, případně vám přichystat nádherně pečující ženský "wellness" s napářkou a následnou masáží. 

Napařovací stoličku také vozím s sebou k porodům do porodnic, kde ji nemají, nebo připravím napářku během první doby porodní u vás doma před odjezdem do porodnice.

Nabízím půjčení napařovacích pomůcek. 

Nabízím prodej bylinek k napářce.   


REBOZO MASÁŽ

Masáž rebozo šátky je zejména vhodná pro těhotné ženy, prvky této masáže používám však i při klasických masážích pro všechny ženy.

Rebozo pochází z Mexika a používají je porodní báby k uvolnění těla těhotným ženám pomocí dlouhých pevně tkaných šátků, pod kterými žena leží a masérka zvedá části těla v šátku a pohybuje s nimi. 

Touto technikou se dá velmi dobře uvolnit napětí v celém těle, pomáhá s migrénami, otoky nohou, zatuhlou šíjí a bedry, atd. Dá se pomoci miminku do správného postavení před porodem a také jde šátky moc hezky pomoci i při samotném porodu ulevit od bolesti. 

Velmi ráda učím muže, jak s těmito rebozy pracovat, aby mohli pomoci svým ženám doma a i u samotného porodu.


PRAVKA BŘICHA 
ROMB MAKOŠ 
- celotělová POPORODNÍ masáž podle slovanských a ruských tradic

Dostal se mi do ruky jemný, uzdravující a pečující nástroj - Romb Makoš - pravka břicha - je tradiční ruskou manuální technikou práci s břichem v kontextu celého těla. Má unikátní postup a logiku, která dává velmi široký a komplexní pohled na ženské zdraví.

Každý hmat této masáže má svůj význam a spouští důležité procesy v těle. Hodí se pro každou ženu, která chce pracovat se svou pánví a bříškem.

Pravka aktivuje lymfotok, narovnává pánev, uvolňuje hýžďové svaly, kříž a záda. Působí na svaly a vazy v oblasti orgánů břicha a pánve, uvolňuje je a přilehlé tkáně a tím pomáhá aktivovat krevní oběh a metabolismus v oblastí orgánů.

Pravka břicha po porodu pomáhá řešit takové problémy jako ochablá pokožka, nekorektní postavení pánve, tvar pupíku a bříška, diastázu, sestoupení orgánů, zažívací potíže atd.

Nejvíce vhodná je pro ženu po porodu, kdy je možné začít již 7. den od vaginálního porodu nebo 2 měsíce od porodu císařským řezem.

Pravka vám pomůže vrátit se do formy, nastartuje proces poporodního hojení. Může být součást uzavření porodního tématu a je jedno, jak dlouho od porodu máte, jestli měsíc nebo 10 let.

Pravka je vhodná i pro ženy, které se na těhotenství teprve chystají.  

Před samotnou masáží krátce uvolním tělo rebozo šátky. Masáž probíhá na žíněnce na zemi a je třeba si dovolit 1,5 - 2 h času pro sebe.
Pravka dává velký prostor na práci s hýžďovými svaly, prosim, je třeba s tím být v souladu. 

Masáž je koncipována jako práce na těle a některé hmaty nemusí být pocitově příjemné. Počítejte s tím, že v průběhu celé masáže spolu budeme komunikovat.

Pokud hledáte spíše odpočinkovou péči, doporučuji zvolit nějakou z mých nabízených relaxačních masáží.


Ošetření terapeutickou minerální lampou (TDP)

TDP lampa je moderní terapeutický přístroj, který se osvědčil jako mimořádně účinný při ošetřování mnoha různých nemocí ( podporuje krevní oběh, ulevuje od bolestí svalů a jiných nemocí, lehkých poranění, artritidy a různá kožní onemocnění). Přináší rychlou úlevu při bolestech zad, šíje a hlavy.

Záněty, zranění a zlomeniny kostí se v mnoha případech léčí rychleji.

Schváleno pro EU. Certifikát TÜV.

Je velmi vhodná při hojení a péči o jizvu z porodu císařským řezem. 

Nejen, že vás krásně prohřeje, ale má obrovské množství dalších léčebných účinků.

* odstraňuje bolest, zlepšuje cirkulaci krve, lymfy, pomáhá eliminovat bolest ve svalech, uvolňuje svalové spasmy, zásobuje tkáně výživnými látkami a zmenšuje otoky a záněty po poraněních

* působí proti celulitidě

* působí antistresově, odebírá negativní energii a rozproudí energetický tok organismu

* detoxikuje a zpomaluje stárnutí buněk 

* nemá vedlejší negativní účinky

* spouští v těle samoléčebné pochody

* zvyšuje imunitu a přirozenou obranyschopnost organizmu

* ulevuje od bolesti, má protizánětlivé účinky, odstraňuje křeče

* uklidňuje psychiku, podporuje zdravý spánek, odstraňuje stres, únavu a napětí

* aktivuje tělesné tekutiny - krevní a lymfatický oběh, vodní hospodářství organismu


Při klasických masážích i těhotenských masážích lampu automaticky používám jako součást masáže, pokud byste měla zájem pouze o ošetření lampou i to je možné.


Fotogalerie


Ester Grůzová
porodní dula & těhotenské a poporodní masáže   
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!